GP Georgia

GP Georgia

GP Georgia Türkiye merkezli GP Şirketler Grubu’nun bünyesinde yer almaktadır.

Uluslararası distribütörlük sözleşmeleri olan ve dünyanın her kıtasında iş bağlantıları olan şirketimiz; Avrupa ve Asya ülkelerinde, Türki Cumhuriyetler’inde faaliyet gösteren uluslararası firmaların en önemli tedarikçisi konumundadır.

Özellikle elektrik, mekanik ve endüstriyel malzemeler konusunda, her ülkedeki en kaliteli ve ekonomik üreticiler ile çalışıyor, doğru malzemeyi en uygun şartlarda müşterilerimize sunuyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Aynı zamanda kurumsal yönetim tecrübemizle, müşterilerimizin ithalat ve ihracat faaliyetlerindeki yüksek maliyetleri en aza indirebilecek çalışmalar yapıyor, satın alma ve operasyon bölümlerimiz aracılığıyla daha ekonomik hizmet sunuyoruz.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

თურქეთის GP საქართველოში მოქმედი GP Enterprises მდებარეობს ჯგუფის ფარგლებში.

საერთაშორისო distributorship ხელშეკრულებები და ჩვენი კომპანია ბიზნეს კავშირები ყველა კონტინენტზე მსოფლიოში; ევროპისა და აზიის ქვეყნებში, არის ყველაზე მნიშვნელოვანი მიმწოდებელი საერთაშორისო კომპანიას თურქულენოვანი ქვეყნების.

კერძოდ, ელექტრო, მექანიკური, სამრეწველო მასალები, მუშაობის საუკეთესო ხარისხი და ეკონომიკური მწარმოებლებს თითოეულ ქვეყანაში, ჩვენ ვთავაზობთ ჩვენს კლიენტებს ყველაზე ხელსაყრელი პირობები უფლება მასალა. ჩვენს მომხმარებელს ჩვენი კომპანიის გამოცდილი და პროფესიონალი კადრების სფეროში, ჩვენ მიზანია უზრუნველყოს საუკეთესო მომსახურება.

ამავე დროს, ჩვენი გამოცდილება კორპორაციული მართვის, მაღალი ღირებულება იმპორტისა და ექსპორტის საქმიანობაში ჩვენი კლიენტების ვმუშაობთ, რათა მინიმუმამდე შესთავაზოს უფრო ხელმისაწვდომი მომსახურების ჩვენი შეძენა და ოპერაციების დეპარტამენტი.

 

 

Lermantov 103 ბათუმი / საქართველო

 +995 558 91 71 60

 +995 514 16 99 11

 sales@gpgeorgia.g to