Access bars Nedir ?

Access bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (sifa,cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar ) Access consciousness, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir.

Access bars Nedir ?

Acces Bars Nedir?

 

Erişim çubukları kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (sifa, cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar) Erişim bilinci, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte gelişmekte olan dünyaya yayılan bir sistemdir. Access daha fazla bilince erişmeyi sağlayacakmak için tasarlanmıştır işlemeler ve araçlar setidir.

Yargılardan uzak,olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen , daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok etkili bir araçtır Bars…. Bilince bizi taşır.
Bilinç :yaşamımızda her anda kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir .
Herşeyi alma ,hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladiğiniz herşeyi – şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan bir şeyi – yaratma yeteneğidir.
Olmasının mümkün olmadığına karar verdiğimiz her şey olmak için Access bars bize kapıları açmayı gösterir. …
Bars yaptıkça ve Bars seansı aldıkça ,beynimizde depolanan kutuplulugun elektrik yükü ortadan kalkar.
Barslarimiz çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar. Hamilelerde çok etkili bir araçtır. Kolay, rahat ve sakin dogum saglar.
Özellikle dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğu olanlarda hayatı kolaylaştırıcı etkisi vardır.

“Benim Access bars ile tanışmam oğluma şifa ararken karşıma çıkması ile oldu.
Oğlumda dikkat eksikliği , hiper aktivite bozukluğu vardı. .
Bir çok yöntem ve eğitim sistemleri ile ilgili otuza yakın eğitim almıştım. Hepsinden de katkı almıştık, yine de Dikkat Eksikliği oğlumun okul yaşamında ve sosyal ilişkilerinde büyük sıkıntılar yaşamasına sebep oluyordu. …
Daha başka ..daha başka. .ne var? Ne var? Sihirli değnek olsa da hepimizin nefes bile almasın izin vermeyen bu durumdan kurtulsak modunda, internet başında arayışlar içindeyken , daha önce defalarca karşıma çıkmasına rağmen ilgilenmediğim Access bars in dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğunda etkili olduğu yazisini okudum.
Yakın tarihte açılmış bir eğitime hemen yazıldım.
Bars uygulayıcısi olduktan sonra, oğluma bars uygulamasi yaptım.
Kısa bir süre sonra ailece sinemada macera filmi izlemeye gittik. Sinema da oğlumun yanında genelde ben otururum ki, hareketlerini ve konuşmalarını sakinleştiren olayım. Huzurla film izleyelim.
İzledik filmi, eve geldik. Biraz daha zaman geçti. Bir farklılık var..var daa.. ne?..
Bir anda fark ettim ki… film boyunca oğlum ne konuştu ne de hareket etti..
Sonra da takip ettim ve hiper aktivite ile ilgli bir daha sıkıntı yaşamadık.
Üçüncü Bars uygulamamdan sonra da oğlumun dikkat eksikliği olarak yaşadığı durumun neredeyse bittiğini fark ettik.”