Ön Yargılarınızdan Kurtulun

Yaşam Koçluğu ve Bilinç Altı Uzmanlığının , En Büyük Etkilerinden Biride, Ön Yargılarınızdan Kurtulmanızı Sağlamaktır.

Ön Yargılarınızdan Kurtulun

ÖN YARGILARINIZIN ZİNCİRLERİNİZİ KIRIN

 

Hayat boyu çoğumuzun yaşantısını tarumar eden süreçten bahsetmek istiyorum sizlere , büyüklerimizin sözleri geliyor hemen aklıma . Bir kişinin kendisine verdiği zararı , Bütün dünya. Başına toplansa ; yinede kendi kendine verdiği zarara yaklaşamaz' derler. 'Her ağacın kurdu içinde olur.' ve daha bir sürü örnek söz çıkartabiliriz. Genel tercih olarak hep fikrimiz var , kulaktan dolma, duyduğumuz spekülatif haberlere özel ilgimiz var. O nedenle neye faydası var ? Ne olacak şimdi enerjimiz dengelenince ? Gibi sorulardan daha öncelikli buluyorum bu konuyu.

Nedense duyduğumuz bir espiriye 1. kez çok güleriz , 2. Kez daha az 3. Kez ise ben biliyorum der bırakırız. Ancak negatif algılarımız çok daha güçlüdür, trajediye ayrı bir zaafımız var, korkular bizim zevk alanımız. Aynı zamanda da dipsiz kuyularımız, aynı zamanda savunma mekanızması hayatta tutuyor ama ayakta bırakmıyor. Duydun mu şöyleymiş, biliyormusun böyleymiş der gezeriz peki ya sen ; sen ne durumdasın ne hissediyorsun , hangi doğru bildiğin yanlışlara tutundu ömrün, nelerin üstünü süsleyip püsledin kapattın ki alttan çıkacaklar seni korkutuyor. Yada soruların ,ögreneceklerin hangi ezberlerini bozabilir, hangi kusurunla karşılaşmak seni güçsüzleştirir mi? Değersizleştirir mi?

Hangi düşüncelerinin esaretinden çıkmak seni korkutuyor ki sen saldırıyı seçiyorsun. Hangi bilgi , hangi deneyime dayanarak inandıklarını savunuyorsun.

O zaman ben şimdi seninle bildiklerimi ,sonra deneyimlediklerimi paylaşıyorum.

 

Enerji çalışması bir ibadet değildir. Yalnız ibadetinizin enerjisi, sizin enerji alanınızın denge halinde ki saflığı oranınca; hissiyatı da o oranda yüksek olmaktadır . Şuradan da bakalım enerji nin olmayışı maddenin var oluşuna aykırı bir durum oluşturmaktadır. Burada ruhunun da bir enerji olduduğunu, dua ' nın güçlü bir enerji alanı olduğunu hatırlayalım. Ve daha önemlisi her kitapta yaradanın hem ayetler hemde hadislerlerle gıybet ile ilgili olarak emrini unutarak yaydığımız o negatif enerji alanı, asıl korkmamız gereken enerji bağlarının en tehlikelisini oluşturduğunu da özellikle belirtmek isterim.

Evet enerji ne değildir diye devam ediyoruz . Hiçbir şekilde bir hipnoz tekniği içermez ve hipnoz etkisi yaratmaz . Bilinç altını ele geçirmez, yönlendirme gibi bir mudehale barındırmaz çünkü burada uygulayıcının bireysel bir etki durumu yoktur, bir yöntem yada teknik kullanılmamaktadır.

Çalışmış olduğumuz enerji sisteminde çalışan bulundurmuyoruz